Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі розпочав свою роботу дитячій табір “Зміна”

Новини Криворізького району

5
(2)

8-го червня на території Грушівської громади Криворізького району урочисто прийняв дітей табір “Зміна”, який розташований на березі Каховського водосховища. Табір, якого могло не відбутись, цього року все-таки попри всі труднощі відкрив свої двері дітям.

Цього року табір “Зміна”Грушівської громади Криворізького району розпочав роботу попри недофінансування з районного бюджету в 150 тисяч гривень. Проте погані новини на цьому закінчились, далі тільки про хороше.

Завдяки небайдужим чиновникам і злагодженій роботі  керівництва Грушівської громади та керманичів Криворізької районної державної адміністрації на чолі з керівником Євгеном Ситниченком – вдалось запустити дитячий табір.  Чиновники знайшли можливість дати змогу дітям повноцінно відпочивати й оздоровлюватись у кращому таборі Криворізького району.

Урочистою лінійкою було відкрито першу зміну дитячого табору на, якій перед дітьми виступали їх виховники. Не оминули увагою й ті без кого таборового свята могло б й не відбутись. До дітей з привітанням  приїхали на урочисту лінійку голова Криворізької РДА Євген Ситниченко та заступники Сергій Прохода і Віталій Шпак. Був присутній і Грушівський сільський голова.

Гарною новиною для дітей Криворізького району стала звістка про плани повної реконструкції дитячого табору, що матиме нову назву “Перлина Каховки”. Про це на своїй сторінці написав заступник голови Криворізької РДА Сергій Прохода.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!