Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі розпочалось довгоочікуване”Велике будівництво” дороги Кривий Ріг – Запоріжжя

Новини Криворізького Району

5
(2)

У Криворізькому районі капітально відремонтують трасу Всеукраїнського значення Н-23. Значний відрізок дороги  Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя відновлять у нашому районі в рамках програми президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”.

Учора 17-го серпня відбулась презентація початку ремонтних робіт за участю Голови Криворізької та Нікопольської районних державних адміністрацій Євгена Ситниченка та Євгена Євтушенка. На відкритті початку робіт був присутній і в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

У Дніпропетровській області дорога н-23 має протяжність 162 кілометри. Дорога з’єднує такі важливі міста як Зеленодольськ та Апостолове, Кривий Ріг, громади Радушного, Грушівки та інші.

Оновлена дорога дозволить покращити пасажироперевезення між великими містами, доставлення товарів між громадами та допоможе розвивати туристичну галузь.

Цією дорогою більшість жителів району відправляються на відпочинок до Чорного та Азовського морів. Село Мар’янка має величезний ринок де зупиняються подорожні. Більший потік транспорту сприятиме розвитку таких торгівельних майданчиків, що своєю чергою покращить достаток придорожніх громад.

За часів незалежності 30 років проводився тільки частковий ямковий ремонт, якого вистачало на декілька місяців. На дорозі з’явились великі вирви. Проїзд у міжміському громадському транспорті перетворювався на суцільне пекло для пасажирів, а для водіїв суттєво збільшив проблеми з ремонтом рухомого складу.

Не забуваємо і про “паломників” до Апостолівських торгівельних будинків з усієї області, зниження потоку покупців пов’язаний з жахливими дорогами, через які між містами добиратись до міста було проблематично.

Відновлення міжміської дороги Н-23 це запит багатьох громад для яких ця дорога є життєво важливою. Реконструкція траси відновить не тільки нормальний автомобільний потік, а ще й покращить достаток громад.

Тепер громад скоті та місцевим владам громад Криворізького району лишається тільки слідкувати за дотриманням якості виконання робіт.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!