Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі райдержадміністрація придбала будинок сироті

Новини Криворізького району

5
(2)

13-го вересня у Криворізькому районі на території Лозуватської об’єднаної територіальної громади Криворізького району було придбано будинок для дитини сироти. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук заступник голови Криворізької районної державної  адміністрації Сергій Прохода, який є головою профільної комісії.

13-го вересня відбулась профільна комісія Криворізької районної державної адміністрації, на якій було прийнято рішення про придбання будинку в Селі Лозуватка дитині сироті. Гроші на це виділяються з державної субвенції. З початку цього року було придбано 13 будинків для дітей сиріт у Криворізькому районі. Про це нашому журналісту сайту новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ” розповів голова профільної комісії, заступник голови Криворізької районної державної адміністрації Сергій Прохода.

 

 

Вас зацікавить новина? У Криворізькому районі почали капітальний ремонт дороги Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя. У нашому Криворізькому районі відремонтують 162 кілометри шляху траси Н-23 у рамках програми Президента України Володимира Зеленського.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів