Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі дозволили продаж алкоголю

5
(1)

Дніпропетровська обласна військова адміністрація скасувала заборону продажу алкоголю у Криворізькому районі. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

З’явилась інформація, що Дніпропетровська ОВА скасувала заборону продажу алкоголю в Криворізькому районі та в Інгулецькому районі міста Кривий Ріг. Відтак цивільні особи зможуть придбати алкогольні вироби. Не продаватимуть алкоголь людям у військовій формі чи спец формі. таке спільне рішення видала Дніпропетровська обласна військова адміністрація разом з Оперативним командуванням “ПІВДЕНЬ”.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Дніпропетровська обласна військова адміністрація при цьому не планує скасовувати комендантську годину. За попередніми данними вона діятиме навіть у новорічну ніч.

Вам буде цікаво: У Кривому Розі суд відправив до в’язниці гвалтівника 12 річної дитини

Зазначимо, що раніше у громадах Криворізького району було заборонено продаж алкогольних виробів.Адже ситуація цього потребувала й близькість лінії фронту.  Тому такий “сухий закон” був вкрай необхідний. Після того як лінія фронту суттєво віддалилась завдяки мужнім ЗСУ влада Дніпропетровської області дозволила людям продавати й купувати “зігріваючі напої”.

Вас також зацікавить новина: У Кривому Розі поліція в результаті обшуку вилучила наркотиків на 120 тисяч гривень

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!