Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькій РДА відбулась зустріч військових з представниками громад із питань територіальної оборони

Новини Криворізького району

0
(0)

У Кривому Розі районна державна адміністрація провела робочу зустріч представників громад району з командиром “Батальйону Територіальної Оборони” де присутні обговорили нагальні проблеми й перспективи нового військового утворення. Про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

На зустрічі з представниками територіальних громад Криворізького району з питань утвореного Батальйону Територіальної Оборони були присутні голова райдержадміністрації Євген Ситниченко, очільник тероборони Юрій Сіньковський та Олександр Губаренко представник військового комісаріату. Окрім цього на зустрічі були присутні заступники голови РДА,  та небайдужа громадськість.

Присутні заслухали звіт очільника територіальної оборони Юрія Сіньковського, який пояснив цілі й завдання батальйону, що лише як пару днів вважається окремою структурною одиницею ЗСУ. У звіті було зазначено, що на даний час в структурі БТО постійно працює 40 осіб, проте у разі виникнення потреб  будуть викликані контрактники резерву і в найкоротші строки пів тисяч резервістів будуть готові виконувати військові завдання. Полковник розповів, що їм надано приміщення для потреб батальйону, проте поскаржився Юрій СЧіньковський, що там нема опалення і наразі нема змоги облаштувати кімнату для зброї, а з такими режиму, зауважив полковник,  — жартувати непотрібно.

Громади району зазначили своє бажання підтримувати військове формування тероборони проте, зауважують посадовці, наразі є проблеми нормативно-правових актів і відсутність пояснень, як саме і куди можна перераховувати бюджетні кошти на підтримку батальйону тероборони.

Представники громадськості, які прийшли на зустріч, дорікали владі міста Кривий Ріг у відсутності бажання допомогти військовим, на ці закиди відреагував заступник міського голови Кривого Рогу, що пояснив позицію міста і проблематики законодавчого характеру.

Зауважимо, що полковник Юрій Сіньковський попросив не політизувати батальйон територіальної оборони допомогу військовим. Військовий керівник зазначив, що його підопічні готові за свої кошти робити ремонт і купувати оргтехніку  для функціонування роботи, проте керівник Юрій Сінеьковський заборонив це робити. Командир БТО зазначив, що не збирається ходити до посадовців з протягнутою рукою, він зазначив, що батальйону бути не дивлячись ні за що.

Варто зауважити про цікавість допомоги військовим з боку райдержадміністрації, яка створила змогу представникам громад зустрітись з керівництвом тероборони. Згідно з законодавством, саме райдержадміністрація повинна курувати забезпеченням БТО.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів