Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькій РДА обговорили підтримку медичним закладам району на 2022 рік

Новини Криворізького району

4.7
(3)
15-го листопада у Кривому Розі голова Криворізької райдержадміністрації Євген Ситниченко провів робочу нараду з головами Лозуватської, Глеюватської та Новопільської об’єднаних громад Віталієм Яценком, Юрієм Сергієнком і Олександром Бондаренком з питання підтримки районних медичних закладів первинної та вторинної ланки на наступний, 2022 рік. У нараді також взяли участь заступники голови РДА Віталій Шпак, Сергій Прохода й Дмитро Оганесов, керівники КП «Криворізька центральна районна лікарня» і КПН «Криворізький районний центр ПМСД» Новопільської сільської ради.
Зазначені громади, мешканці яких обслуговуються у цих медичних закладах, надають фінансову підтримку лікарням за дольової участі. Необхідна їм ця підтримка буде і наступного року, підкреслили очільники медзакладів, адже лікарні потребують допомоги з оплатою за тепло- та електропостачання у зв’язку з підвищенням ціни на вартість зазначених послуг; збільшенням числа спеціалізованого обладнання, що використовує електроенергію, тощо.
У свою чергу, громади пообіцяли допомогти із вирішенням озвучених проблем, адже «первинка» й «вторинка» зі свого боку вживають усіх необхідних заходів задля розвитку мережі закладів охорони здоров’я. Так, наприклад, центральна районна лікарня нині розвиває напрямки неврології та хірургії, гастроентерології, має й багатьох інших вузьких спеціалістів, для яких закуповуватиметься необхідне медичне обладнання. До ЦРЛ йдуть молоді спеціалісти, постійно провадиться практика консультацій з досвідченими лікарями вузьких спеціальностей з Дніпра, Києва й т.п. Також підписуються нові пакети медичних послуг для контрактування з Національною службою здоров’я України, у закладах здійснюються поточні ремонти тощо.
Для остаточного вирішення деталей цього питання керівники «первинки» і «вторинки» нададуть зазначеним громадам фінансовий звіт використання коштів за попередній період та прогнозований план на наступний рік.
У Криворізькій РДА обговорили підтримку медичним закладам району на 2022 рік
У Криворізькій РДА обговорили підтримку медичним закладам району на 2022 рік
У Криворізькій РДА обговорили підтримку медичним закладам району на 2022 рік
Автор: Пресслужба Криворізької районної державної Адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів