Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькій районній військовій адміністрації на нараді обговорили проблему з опаленням у селі Жовте Апостолівської ОТГ

Новини Апостолівської громади

3
(3)

Нарешті зрушилось з місця питання опалення селища Апостолівської громади після відповідно звернення мешканців до Криворізької районної військової адміністрації.8-го листопада відбулось засідання керівництва РВА з представниками громади та старостою селища. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Річ у тому, що через військову агресію РФ  проти Української держави оператор, який здійснював опалення селища Жовте Апостолівської громади Криворізького району, тимчасово припинив свою роботу, й мешканці п’яти та двоповерхівок ризикують лишитись узимку без тепла.

Після колективного звернення мешканців мікрорайону села Жовте на Апостолівщині до Криворізької військової адміністрації питання, як завіряють у держустанові, стало на контроль. 8-го листопада у Кривому Розі в приміщенні РВА пройшла нарада заступників начальника адміністрації Євгена Ситниченка — Віталія Шпака та Сергія Проходи з в. о. голови Апостолівської громади, секретарем міської ради Лесею Міхно та старостою села Жовте — Ганною Козаренко та представником ПРАТ “Кривий Ріг Цемент” очільником юридичного відділу Владиславом Леоновим.

Присутні обговорювали шляхи вирішення питання подальшого опалення мікрорайону з декількох п’яти — та двоповерхівок у селищі Жовте. У зв’язку із військовою агресією рф оператори котелень, що раніше опалювали мікрорайон, тимчасово припинили постачання послуг з теплопостачання, атож постала проблема із пошуку інших варіантів опалення зазначених багатоквартирних будинків.
З відповідним запитом апостолівці звернулися до керівництва районної влади, і питання одразу ж стало на порядку денному: разом із представниками ПРАТ «Кривий Ріг Цемент», що є одним із містоутворюючих підприємств регіону, заручившись їхньою підтримкою, розглянули різні варіанти – від конвекторів до котлів на альтернативних видах палива, зокрема, пелетах. Наразі обрано стратегію технічного обрахування необхідних потужностей у зазначених будинках задля визначення найоптимальнішого та найвигіднішого для мешканців варіанту опалення. Найближчим часом, за результатами прорахунків, відбудеться наступна робоча нарада з усіма зацікавленими сторонами. Повідомляють у пресслужбі Криворізької районної військової адміністрації.
.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!