Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькій райдержадміністрації обговорили реконструкцію злітної смуги аеропорту Кривого Рогу

Криворізька РДА

4
(2)

10-го грудня у приміщенні Криворізької районної державної адміністрації відбулась нарада з приводу ремонту злітної смуги Криворізького міжнародного аеропорту. Повідомляє сайт новин району Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на пресслужбу РДА.

Голова Криворізької райдержадміністрації Євген Ситниченко разом з двома своїми заступниками првів робочу нараду за участі заступник директора департаменту капітального будівництва облдержадміністрації — начальником управління проектування та технічної підготовки будівництва Міхаіл Лемаєв, голова Лозуватської сільської ради Віталій Яценко, директор комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Кривий Ріг” Криворізької міської ради Ігор Лашин, та представник КП “Парковка та реклама” Олена Недоруба.

Посадовці обговорили основні питання і проблеми, що можуть виникнути при реконструкції злітної смуги Криворізького летовища.Зазначимо, що міжнародний аеропорт Кривого Рогу розташовується на території Криворізького району і є стратегічно важливий, як для цивільної, так і для військової авіації у часи можливих військових дій.

Вам буде цікаво: 8 лет за ошибку в 1С. Как в Кривом Роге «штампуют» мнимых уголовников

Зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський у статусі керівника держави коли перебував з робочим візитом у рідному для себе Кривому Розі – наголосив про важливість капітального ремонту аеропорту Кривого Рогу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів