Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькій райдержадміністрації обговорили питання цивільної оборони та підтримку ветеранів АТО й ООС

Новини Криворізького району

5
(1)

10-го січня у Криворізькій районній державній адміністрації відбулась зустріч керівництва району з представниками громадської організації Криворізька асоціація учасників бойових дій та учасників АТО».  Присутні обговорили важливі проблеми підтримки вояків АТО та ООС та консолідацію у цивільній обороні. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Присутні обговорили завдання, виконання яких дозволить консолідувати зусилля та скоординувати дії у частині підтримки учасників бойових дій, провадження патріотичного руху, забезпечення цивільного захисту й т.д. Так, як розповіли керівнику району члени громадської організації, їх турбує стан матеріально-технічної бази приміщення, переданого в оренду 101 батальйону територіальної оборони. Необхідні кошти на створення належних умов, забезпечення потрібною оргтехнікою, сплату комунальних послуг тощо.
Турбують членів ГО й питання цивільного захисту населення, зокрема, відповідного стану бомбосховищ у територіальних громадах району, а також реєстру й консолідації добровольчих формувань. Про це повідомляє пресслужба Криворізької райдержадміністрації.
У результаті плідної зустрічі керманичами району було вирішено  взяти озвучені питання на контроль і вирішувати їх в ході запланованих зустрічей з рядом відповідальних осіб у різних напрямках.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів