Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі знайдено мертвим брата загиблого мера Павлова

Новини Кривого Рогу

5
(1)

У Кривому Розі 18-го жовтня у власній квартирі в Центрально-Міському районі було знайдено мертве тіло Андрія Павлова, брата Костянтина Павлова теж померлого. Про це повідомляють різноманітні телеграми канали. Тіло без слідів насильницької  смерті виявили друзі покійного брата ексмер.

Знайшли мертвого Андрія Павлова близько 18-ї години. На місце прибули керівники Поліції та СБУ Кривого Рогу, помічений був і колишній нардеп, а нині член виконкому міської ради Андрій Гальченко.

На місці працюють працівники слідчо-оперативної групи та судмедексперт. За попередніми даними не підтвердженими офіційно, є 2 версії зловживання алкоголю та ускладнення коронавірусної інфекції.

Сусіди говорять про те, що вранці ще бачили Павлова на вулиці перед будинком повідомляє телеграм канал “Кривий Ріг Головний”. За іншими даними є інформація, що брат ексмера Кривого рогу зловживав спиртними напоями та мав з цим проблеми. Смерть може бути спричинена отруєнням через оковиту. Проте офіційна причина стане відома через кілька днів після розтину тіла загиблого Андрія Павлова

Вас зацікавить новина: У Кривому Розі чоловік пив пиво на вулиці з пістолетом при собі.

Ми слідкуємо за ситуацією. Про надходження подробиць резонансної смерті брата колишнього загиблого мера Кривого рогу ми повідомимо в публікаціях на сайті новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів