Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі затримали хулігана, який розмальовує вагони швидкісного трамвая

Кривий ріг Кримінальний

4.5
(2)

Нещодавно стало відомо, що у Кривому Розі затримали ще одного хулігана, який розмальовував вагони швидкісного трамвая. Про це повідомляють у групі КП “Швидкісний трамвай” у соціальній мережі фейсбук.

Співробітниками поліції охорони був затриманий молодик, який розмальовував вагон швидкісного трамвая у Кривому Розі на станції “Кільцева”

Молодий хлопець  вирішив завдати матеріальних збитків Кривому Рогу розмалювавши вагон трамваю під кінець робочого часу комунального транспорту тоді, коли свідків буде мало. о 23:40 хлопець  вирішив “розважитись” і лишити свій “підпис” на вагоні комунального транспорту та цього разу поліція схопила зловмисника і передала до районного відділення поліції де йому дадуть адекватну оцінку.

У Кривому Розі затримали хулігана, який розмальовує вагони швидкісного трамвая

Згідно з законом України “художнику комунального майна” загрожує лише адміністративна відповідальність. Законом передбачено встановити адмінвідповідальність за умисне знищення або пошкодження державного і комунального майна. Санкція передбачатиме штраф від 10 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, громадські роботи на термін від 40 до 60 годин або виправні роботи на строк до двох місяців.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів