Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі засудженим видають паспорти для повернення до повноцінного життя

Виправні заклади Криворіжжя

0
(0)

Державна установа «Криворізька установа виконання покарань (№3)» активно продовжує процес паспортизації осіб, які перебувають в її стінах. За даними пресслужби ДУ КУВП №3, наразі ще 4 засуджених отримали свої паспорти громадянина України у форматі ID картки. Це відкриває для них двері до повноцінного громадянського життя. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Паспорт не лише підтверджує особисту ідентифікацію, але і є ключовим елементом для соціальної реінтеграції осіб, які перебувають в установах виконання покарань. ID карта значно спрощує процедуру ідентифікації, забезпечуючи швидке та ефективне розпізнавання особи.

У Кривому Розі засудженим видають паспорти для повернення до повноцінного життя

Цей крок у напрямку соціальної реінтеграції є частиною системних зусиль установи, спрямованих на реабілітацію та ресоціалізацію засуджених. «Криворізька установа виконання покарань №3» продовжує працювати над забезпеченням прав та інтересів своїх підопічних, сприяючи їхньому поверненню до повноцінного життя.

Паспортизація – це лише один із кроків у цьому напрямку, але важливий та значущий для кожного з осіб, які мають намір повернутися до нормального громадянського життя після відбуття покарання.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів