Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі запроваджують безстрокове дистанційне навчання для учнів шкіл

Кривий Ріг дистанційний

4.5
(2)

25-го січня у Кривому Розі було прийняте рішення, як далі будуть навчатись учні шкіл. Цю ситуацію обговорив в. о. міського голови на зустрічі з представниками силових структур міста. Про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

На зустрічі керівництва міста з правоохоронцями обговорювалась тема хвилі повідомлень про мінування навчальних закладів Кривого Рогу. У ході обговорень пропозицій присутні зійшлись на думці, що необхідно перевести школи на дистанційне навчання тих пір, поки ситуація не стабілізується. На нараді було зазначено про важливість безпеки дітей під час навчального процесу.

У Кривому Розі запроваджують безстрокове дистанційне навчання для учнів шкілУ зв’язку з цим комісією з техногенно-екологічних ситуацій Кривого Рогу було прийняте рішення перевести всі школи міста на дистанційне навчання. На який період вводиться чергове онлайн навчання не відомо, адже строки вказані не були. Питання про вихід дітей до школи вирішуватиме ця ж комісія на своїх зборах.

У Кривому Розі запроваджують безстрокове дистанційне навчання для учнів шкілСекретар міської ради Кривого Рогу звернувся до СБУ з проханням якомога швидше розв’язувати проблему з повідомленнями про мінування. Про це Юрій Вілкул наголосив на зустрічі з силовиками.

Зазначимо, ще що 24-го січня начальник управління освіти виконкому міської ради Кривого Рогу запевняла, що навчальний процес буде йти у штатному режимі. Про це раніше повідомляв наш сайт Кривий Ріг ПОСТ. Проте вже сьогодні з ранку 25-го січня близько 8:00 надійшло чергове фейкове повідомлення про мінування всіх шкіл міста, що черговий раз зірвало навчальний процес. Зазначимо, що у всіх школах було багато батьків, які не відпустили до школи свою дитину, адже були впевнені, що знову навчальний процес буде зірвано.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів