Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі загинув мер Костянтин Павлов основна версія САМОГУБСТВО

Вбивство керівника Криворізької міської ради.

5
(2)

У Кривому Розі 15-го серпня у своєму заміському будинку був знайдений мертвим міський голова Костянтин Павлов.Тіло 49-ти річного мера Кривого рогу було знайдено охоронцями чиновника у дверях будинку.

Новина про смерть мера Кривого рогу Костянтина Павлова розлетілася миттєво і у телеграм каналі вже публікували фото загиблого міського голови. За нашою інформацією слідчі розглядають, як основну версію – самогубство. За фактом смерті відкрито кримінальне провадження.

Факт смерті вже підтвердили чиновники й близькі загиблого Костянтина Павлова. На місце вбивства прибуло все керівництво СБУ Кривого рогу та верхівка поліції, повідомляють наші джерела. Також на місце приїхав колишній мер і соратник Юрій Вілкул.

Загиблий міський голова Кривого рогу Костянтин Павлов на момент приїзду правоохоронців лежав у дверях руками до виходу, біля нього лежав автомат. Експерти розходяться в думках, чи це вбивство, чи самогубство

Тіло вбитого Костянтина Павлова близько 20:00 направлено до судово-медичної експертизи Кривого рогу. До цього на місці працювали спеціалісти, які й повинні повідомити обставини загибелі мера Кривого Рогу.

Близько 16-години дня у поліцію на лінію 102 повідомили бодигарди політика про смерть свого підопічного, життя, якого не вберегли.

За інформацією з різних джерел в тому числі телеграм каналів, говорять, що є відео як Костянтин Павлов вкоротив собі віку. Начебто міський голова почистив усі діалоги в “телеграм”. Перед смертю багато палив та з кимось говорив телефоном. На відомому своїми інсайдами телеграм каналі Кривого рогу говорять, що в відео Костянтин Павлов декілька раз примірявся стріляти і нарешті це зробив. Чи правда це, доведе слідство.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!