Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі з’явиться сучасний танкодром за 44 мільйони гривень

Новини Кривий Ріг

5
(1)

Криворізька танкова частина ім. Костя Пестушшка https://post.kr.ua/ невдовзі отримає нове військово-навчальний танкодром за майже 44 мільйони гривень. Про це розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на портал державних закупівель “Прозоро“.

Військова частина 3283 нещодавно провела тендер на будівництво навчального танкодрому на базі старого.Так у Кривому Розі новий навчально-військовий полігон танкової частини, що розташовується в Центрально-Міському районі, за результатами проводитиме ТОВ будівельна компанія “Стек”.

Остаточна вартість будівництва складає 43.500 мільйона гривень при початковій вартості торгів в 52.790 мільйона гривень. Таким чином держава заощадить 20 відсотків від початково запланованої суми на будівництво танкодрому.

Вас зацікавить новина: Насичена подіями, запитами та провалене голосування проти фільму ЛГБТ — в Апостолове пройшла чергова сесії міської ради

За майже 44 мільйони гривень планується на місці старого полігону звести новий сучасний комплекс з охоронними системами, сучасними протипожежними системами гасіння та відеонаглядом і технічними будівлями з опаленням. Крім цього планується будівництво макету колійного мосту, зведення окопів та бліндажів й макетів цілей. Територію планують озеленити й придати їй максимально реалістичності для ефективного навчання особового складу танкової частини 3283 у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів