Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі викрито пару, яка обкрадала банківські рахунки за допомогою сім-карт та зв’язкам з колекторами (ВІДЕО)

Кримінальний Кривий Ріг

5
(857)

Поліцією Кривого Рогу було викрито діяльність сімейної пари, що займались перевипуском карток  мобільних операторів з ціллю фінансового збагачення. Злочинці за допомогою телефонів оформлювали кредити на громадян Украхни без їх відома, шахрайським методом заволодівали паролями онлайн банкінгів де знімали і переводили кошти на свої рахунки.

В результаті обшуку у сімейної пари, 31 і 32 роки, вдома знайдено безліч сім карток для мобільних телефонів, банківські карти та чорнові записи, що  шахраї робили в ході своєї не законної діяльності. Поліцією встановлено що мешканці Кривого Рмвого рогу переводили всі привласнені кошти на власні підконтрольні рахунки. Зняття коштів відбувалось у місті Запоріжжя в різних банкоматах. Експерти називають сумму викрадених кошштів у громадян – понад 600 тисяч гривень. Крім цього правоохоронцям Кривого рогу та кіберполіції вдалось встановити зв’язок з колекторськими фірмами та іншими установами де затримана пара викупала номери телефонів і копії паспортів, за допомогою яких вдавалось грабувати людей заганяючи їх у борги про які ті навіть не здогадувались.

Слідчі дії та затримання проводили сумісно з кіберполіцією яка і викрила зловмисників у власній оселі у місті Кривий Ріг. Про це повідомляє прес-служба міського управління УМВС Кривий Ріг.

Вас зацікавить! У Кривому Розі вночі потяг розрізав навпіл чоловіка

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!