Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі встановили пам’ятний знак міському голові, який вперше підняв прапор України

Глвини Кривого рогу

Фото - Андрій Ройко
5
(7)

У Кривому Розі 3-го липня встановили пам’ятну дошку міському  голові, який вперше після проголошення України  незалежності встановив жовто-блакитний прапор у місті.

ГО “Криворізька асоціація учасників бойових дій та учасників АТО” провела акцію дарування громаді пам’ятної дошки першому очільнику керівних органів влади у Кривому Розі Корнію Речмидило в 1917 році це тодішній очільник міста, зараз цю посаду ми звемо Міський голова. З історичних джерел відомо що політичний діяч встановив перший прапор України у Кривому Розі в тому ж насиченому подіями 1917 році.У Кривому Розі встановили пам'ятний знак міському голові, який вперше підняв прапор України

Акція відбулась біля пам’ятника Козаку Рогу зліва від якого і встановили пам’ятну дошку Корнію Речмидило. На заході були присутні різні патріотичні організації міста. Встановлення пам’ятного знаку  було приурочено до 30-ї річниці відновлення  Української незалежності.

У Кривому Розі встановили пам'ятний знак міському голові, який вперше підняв прапор УкраїниВстановили пам’ятну дошку за власної ініціативи активістів попередивши про це міські органи влади. Поліція, яка була присутня не заважала встановлювати  пам’ятну дошку політичному діячу Кривого Рогу на початку минулого століття.

Відомо, що пам’ятник обійшовся організаторам в 10 тисяч гривень.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів