Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі всі очільники громад зустрілись РВА на спільну нараду для вирішення нагальних проблем

Новини Криворізького району

5
(1)

У приміщенні Криворізької районної військової адміністрації (РВА) 10-го квітня відбулося важливе засідання, присвячене питанням забезпечення військової безпеки в районі. Начальник РВА Євген Ситниченко та начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак провели зустріч з усіма керівниками громад на Криворіжжі включно з містами Апостолове, Кривий Ріг, Зеленодольськ.Про це Євген Ситниченко повідомив у своїх сторінках в соціальних мережах.

У своєму виступі під час засідання начальник РВА підкреслив важливість підтримки військової готовності та здатності діяти в умовах можливих загроз. “Ми повинні бути завжди готові захистити наш район та його мешканців від будь-яких потенційних загроз”, – наголосив він.

Під час обговорення були висловлені конкретні заходи щодо зміцнення військової безпеки, включаючи підвищення рівня тренування військовослужбовців, покращення системи спостереження та контролю за територією, а також співпрацю з місцевими владами та громадськістю для підвищення обізнаності з питань безпеки.

У Кривому Розі всі очільники громад зустрілись РВА на спільну нараду для вирішення нагальних проблем

Також було зазначено необхідність посилення взаємодії з іншими військовими підрозділами та правоохоронними органами з метою ефективного реагування на будь-які потенційні загрози.

Засідання завершилося прийняттям рішення про реалізацію конкретних заходів з метою підвищення військової безпеки в районі. Начальник РВА закликав всіх працівників та жителів району приєднатися до спільних зусиль з метою забезпечення безпеки та стабільності.

У Кривому Розі всі очільники громад зустрілись РВА на спільну нараду для вирішення нагальних проблем

Зазначимо, що засідання відбулося в рамках постійної роботи Криворізької районної військової адміністрації з питань зміцнення обороноздатності та забезпечення військової безпеки в регіоні.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів