Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі відзначили ДЕНЬ СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ

5
(2)

21-го листопада у Кривому Розі традиційно відбулась акція приурочена до дня Свободи та Гідності.  В цей день на криворізькому майдані збираються учасники Револоюції Гідності, що відбувалась у 2013-2014 році.

Близько 100 учасників зібралось в морозний день не дивлячись на карантин вихідного дня на 95-му кварталі біля стели героїв, традиційне місце мітингів.

Організаторами заходу виступили громадські організації “Рух опору і капітуляції”, “Ліга підприємців” та певні політичні партії як ВО “Свобода”, “Правий Сектор”. Поліція не перешкоджала проведенню. мирного заходу і за нашою інформацією, ніхто не був оштрафований. Варто зазначити,  що організатори просили учасників дотримуватись карантинних норм.

 

– Революція гідності не закінчилась, вона перенесла свої барикади на схід до околиць Донецька і Луганська. Перемогу будемо святкувати тоді, коли виженемо з країни всю кацапську нечисть і відвоюємо українські території включно з Кубанню. 

У своїй промові зазначив Дмитро Білоненко один з співорганізаторів заходу, заступник обласного керівника ВО “Свобода” і член виконкому покровської районної у Кривому розі ради.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!