Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі відновив роботу підрозділ міграційної служби де можна отримати закордонний паспорт чи ID картку

Новини Кривого Рогу

5
(1)

8-го квітня стало відомо про те, що обласне управління Державної міграційної служби України відновлює роботу підрозділів, там вже можна отримати повний спектр послуг. У Кривому Розі також розпочало діяльність одне відділення про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Про відкриття міграційного центру в Кривому Розі та по Дніпропетровській області розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації на брифінгу для преси.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

 

–  Міграційна служба працює в штатному режимі. Поновлюємо роботу територіальних підрозділів, які надають всі адміністративні послуги. Це, зокрема, видача ID-карток, закордонних паспортів, вклеювання фото у паспорт у 25 та 45 років. Нині таких відділень вже 14», – розповів начальник Головного управління Державної міграційної служби у Дніпропетровській області Богдан Чегіль.

Посадовець Дніпропетровської ОВА розповів, що відділення по області відкрились у Дніпрі, Центрально-міське – у Кривому Розі, Заводське – у Кам’янському. Відкрили та підрозділи у Павлограді та Синельниковому.

Повідомляється про те, що в Кривому Розі невдовзі планується до відкриття ще одне відділення адмінпослуг Довгинцівсько-Металургійне.

Вам буде корисна інформація: Де вимушені переселенці з дітьми можуть отримати допомогу волонтерів у Кривому Розі

 – До будь-якого з підрозділів можуть звернутися переселенці. Маємо вже майже 700 таких заяв. Майже 250 з них – від людей, які замовили документи у Луганській, Донецькій, Харківській, Запорізькій областях, однак не встигли отримати їх. Працюємо, аби ці документи передали до нашої області, – зазначив Богдан Чегіль.

На брифінгу в Дніпропетровській ОВА озвучили, що в період з 2-го лютого на території Дніпропетровщини  мешканці області отримали майже 1500 ID-карток та 3500 закордонних паспортів.

Нагадуємо, що для початку вам треба стати в електронну чергу ТУТ і потім вже почнеться оформлення паспорту. В сервісі ви повинні вказати відділення(вибрати його з переліку) та вказати всі ваші контактному данні.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів