Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі відкрили пам’ятник отаману Холодного Яру Костю Пестушко

3
(2)

15-го травня у Кривому Розі урочисто відкрили пам’ятник головному отаману Холодного Яру, командиру Степової дивізії Костю Пестушко на псевдо Степовий-Блакитний. Монумент презентували в парку “Будівельник” в металургійному районі міста.

Урочистості розпочались о 13-й годині й тривали до вечора. На захід прибули представники різних організацій з усієї України. Запрошені гості з клубу “Холодний Яр” відомі музиканти як Тарас Силенко, Сергій Василюк з гурту “Тінь Сонця”.

На відкритті пам’ятника зібралось чимало народу представників різних патріотичних організацій Кривого Рогу.  Серед почесної варти були скаути Пласту, козацькі організації міста та представники криворізької танкової частини.

 – Це й день став для нас патріотів Кривого Рогу – святковим. Те що ми всі добивались продовж 15-ти років нарешті сталось у Кривому Розі відкрито пам’ятник отаману Степової Дивізії Костю Пестушко. Я пригадую, як ми боролись за вулицю Пестушка у місті, як вели просвітницьку роботу серед громади міста. Як збирали з Кривого Рогу автобуси до Ганівки де стоїть перший пам’ятний знак Степовому-Блакитному. Все це дало результати. Тепер ми можемо спокійно передати привіт Костю з вільної України, як він заповідав.

Прокоментував член організаційного комітету по встановленню пам’ятнику Дмитро Білоненко

Про особистість Степового отамана Костя Пестушка можна почитати в нашій публікації АНОНС.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!