Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі відкриють парк Гданцівський. Хотів піару Усов, а отримає Вілкул

Парк Гданцівський Центрально-Міський район Кривого Рогу

0
(0)

5-го жовтня у Кривому Розі продовжується підготовка реконструйованого парку “Гданцівський” у Центрально-Міському районі міста до свого логічного відкриття. Після тривалого протистояння тодішнього нардепа Усова, який заради піару і розпочав відновлення парку, влада міста вирішила прийняти його на баланс.

Відзначимо, що дата відкриття парку “Гданцівський” переносилась багато разів, аж поки Костянтин Глібович Усов не зник з політичної мапи Кривого Рогу, не встигши прославитись на своєму дітищі. Проте природа мала на парк свої плани і почала його масово заростати різним бур’яном, аби той, набув стану до його реконструкції. На початку весни комісія міської ради Кривого Рогу провела інспектування парку і показала жахливі знімки стану.

Зараз Влада Вілкула бажаючи піару, буде планувати відкрити “Усівський парк” самостійно і добряче попіаритись до виборів. Проте позитив є! Містяни нарешті зможуть насолодитись таким завжди улюбленим для себе парком і жодні політиканські вигадки не завадять їм це зробити.

У Кривому Розі відкриють парк Гданцівський. Хотів піару Усов, а отримає Вілкул

Нам разі в парку з’явилась муніципальна гвардія Кривого Рогу, комунальники збирають та вивозять бур’яни, двірники плідно замітають колись таку розпіарену алею вишиванок.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

80%
Awesome
  • Design
Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів