Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі відбувся перший жіночий турнір зимовий з футболу де переміг ФК Кривбас

5
(1)

У Кривому Розі пройшов зимовий турнір з жіночого футболу “Аврора CUP 2023” в якому взяло участь 4 команди. Вперше такі змагання відбуваються на Криворіжжі й планується, що турнір стане регулярним. Детально розповідає про турнір сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Господарями зимового жіночого футбольного турніру став футбольний клуб Кривбас, який й став першим володарем трофея. Крім футболісток з Кривого рогу в турнірі взяли участь дівчата з Житомира ФК Полісся, Маріуполь, та Рівне ФК Верес.

Футбольна першість проходила з 26 по 28-ме лютого. У фінальній грі зустрілися дівчата з Кривбасу та Верес. Впевнено перемогу здобули красуні з Кривого Рогу. В останній день після нагородження призерів — відбувся благодійний футбольний турнір за участю відомих зірок та блогерів, футбольних функціонерів та дівчат обох команд. Так  на полі грали Костянтин Караманець — президент ФК Кривбасу та Іван Надєєн — президент ФК Верес з Рівного. Окрім них на полі грав Артем Гагарін шоумен, Віктор Вацко,  та зірка жіночого кварталу й дівочого Кривбасу — Катерина Нікітіна.У Кривому Розі відбувся перший жіночий турнір зимовий з футболу де переміг ФК Кривбас