Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі вартість проїзду в маршрутках може збільшитись до 13 – 17 гривень

Новини КРивого Рогу

4.2
(13)

Автоперевізники Кривого Рогу за інформацією сайту новин Кривий Ріг ПОСТ вимагають від міської влади збільшення вартості проїзду в міських маршрутках до 17-ти гривень. Таку пропозицію було передано до міської ради.

За інформацією у Криворізьких ЗМІ відомо, що представники перевізників передали вимоги підвищення цін за проїзд з 13 до 17 гривень у міськраду Кривого Рогу. Перевізники аргументували необхідність підняття цін за проїзд підвищенням цін на пальне та автозапчастини на 50 та 80 відсотків. Схема стара як світ. Раніше подібні вимоги Криворізьких перевізників задовольняв виконавчий комітет міської ради Кривого Рогу.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Крім пропозицій підвищити вартість проїзду  у Кривому Розі перевізники не обіцяють підвищити якість надаваних послуг. Як відомо кожному криворіжцю  — маршрутки кривого рогу далекі від ідеалу комфортності, а часто й взагалі суперечать нормам безпеки пасажирів.

Одна з Аргументацій збільшення вартості проїзду є наданні приклади вартості проїзду в маршрутних таксі інших міст України де вони в середньому становлять 15 гривень.

Перевізники Кривого Рогу пропонують :

  • Збільшити вартість проїзду на коротких маршрутах до 13 гривень.
  • Збільшити вартість проїзду в маршрутах середньої дальності до 15 гривень
  • Збільшити вартість проїзду в маршрутах подовженої відстані до 17 гривень.

Зауважимо, що через військову агресію Росії в Україні у місті Кривий Ріг були змушені призупинити майже все металургійне виробництво на комбінатах, заводах та шахтах Криворіжжя. Більшість працівників містоутворюючих підприємств відправлені на простій за 2/3 від ставки заробітньої плати, що в середньому становить близько 5 тисяч гривень. Як в таких умовах підвищення вартості проїзду виживатимуть прості містяни й вимушені переселенці, що втратили все й живуть на одну соціально допомогу та гуманітарні.

Окрім цього, зауважимо та нагадаємо що близько 5-ти років тому на одному з мітингів проти підвищення вартості проїзду головний редактор сайту новин Кривий Ріг ПОСТ запитав у начальника управління транспорту Криворізьких міської ради Сиротюка про те, коли буде здійснено реальний облік пасажирів у маршрутках Кривого Рогу? На що була отримання відповідь що міська влада Кривого Рогу планує встановлювати безготівкові термінали оплати у маршрутних таксі міста і  планує невдовзі це робити. Ось пройшло вже 5 років, а навіть розмов про те, щоб у приватному громадському транспорті з’явились безготівкові платіжні термінали — немає ні розмов, ні чуток.

Нагадаємо, що раніше активістам були показані приблизні розрахунки пасажиропотоків у маршрутних таксі Кривого Рогу, які ошелешили громадськість, адже вони не відповідають дійсності.

Ми можемо тільки роздумувати, чому ж міській владі так не хочеться встановлювати реальний пасажиропотік та впроваджувати безготівкові способи оплати в маршрутках міста, адже вони покажуть реальний рух коштів і не дадуть йти коштам повз бюджет через тіньові схеми. Проте це тільки наші припущення.

Зауважимо, згідно з регламентом Криворізької міської ради подібне рішення про підняття граничної вартості проїзду приймає виконавчий комітет ради куди входить керівництво  Кривого Рогу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів