Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі в наслідок ракетного удару є руйнування інфраструктури та серйозна пожежа

Новини Кривий Ріг

5
(3)

Росія продовж 5 годин здійснювала масовану ракетну атаку по критичній інфраструктурі та цивільним обєктам по всій території України. Найбільше прильотів та вибухів було в північній та центральній частині країни. На великий жаль без прильотів та вибухів не обійшлось й у Кривому Розі. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомляє про декілька прильотів по місту та про роботу ППО. Наразі про місце ймовірних потраплянь російських ракет по Криворіжжю офіційно не відомо. Вибухи було чути як в Центрально-Міському районі, так і у східній частині міста. Про це повідомляють наші підписники та читачі.

– Кривий Ріг. Дві ракети ППО збило (дякуємо!), три ракети вдарили в об’єкт енергетичної інфраструктури, який фактично зруйнований. Рятівники боряться з масштабною пожежею (це те зарево, яке бачить частина Кривого Рогу).
Електрика. Без світла декілька районів міста. Йде переключення на інші лінії там, де це можливо.
Тепло. Частина Тернівського району — зупинені котельні через відсутність електрики. Наслідки гідроударів з’ясовуються.
Вода. Декілька помпових станцій запущені з генераторів. Можливий слабкий тиск води. Особливо в районі 129 кварталу, Мусоргського, 20-го партзїзду. Реалістично будуть місця, де воду продавимо до другого-третього поверху. Прохання — верхні поверхи набирають на нижніх.
Транспорт. Метро – 15 хвилин була зупинка потягів, переключилися на резервні лінії, всіх вивезли. Тролейбус – не працює з Тернів до 44 кварталу. Випускаємо автобуси: РОФ-1 – 44 квартал через житломасив СевГОКу та РОФ-1 – 44 квартал через Даманський.
Лікарні. Всі запущені на генераторах. Все добре.
Шахти. Під землею під час вибухів в чотирьох шахтах знаходилось 566 шахтарів. Проводиться рятувальна операція. Вже виведено на поверхню 457. Під землею ще 109 людей. Реально треба декілька годин. Застосовуються контргрузи та ручні лебедки.

Ситуація дуже складна, працюють всі аварійні, комунальні та рятувальні служби.
Зберігаємо спокій, ми знаємо що робити.  – Про це повідомив офіційно очільник військововї адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Наразі спостерігається по місту скачки напруги в електромережі. Фахівці рекомендують вимкнути з розетки дороговартісні електромережі. За нашими даними ймовірне одне з місць попадань е електростанція в північній частині міста Кривий Ріг.

Так підписники повідомляють про скачки напруги в мережі в Центрально-Міському районі до 250 вольтів та у Жовтневому в районі Зарічного до 232 вольт. Ми радимо запастись і зарядити всі свої акумулятори та гаджети, адже можливі вимкнення електромережі.

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!