Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі в День Незалежності України пройшов парад вишиванок

День незалежності Кривавий Ріг

0
(0)

24-го червня Кривий Ріг святкує 30-ту річницю відновлення незалежності України. Цього дня традиційно відбувається хода вишиванок у Металургійному районі. Початок вона бере біля Георгіївської дзвіниці й проходить крізь 95-й квартал  повз будинок міської ради Кривого Рогу. Цього разу хода пройшла до парку імені Богдана Хмельницького де  козацтво Інгульська Паланка облаштувала виставку зброї, живописного мистецтва та традиційно годувала козацьким смачним кулешем.

Початок ходи сплановано було на 9:00 ранку. Попереду вишикувались курсанти поліцейської академії при Донецькому університеті Внутрішніх Справ України, які тримали довжелезний національний стяг. Далі колону формували містяни  у вишиванках та патріотичній символіці,  які прийшли на традиційний парад вишиванок у Кривому Розі.

Загалом у традиційній патріотичній ході криворіжців було задіяно близько тисячі людей. Цього дня навіть представники ЗМІ вбирались в національні українські вишиванки та це вже стало гарною традицією.

Перший сучасний парад вишиванок який масово пройшов вулицями Кривого Рогу був у 2011 році. Тоді близько двох тисяч громадян прийшли на захід організованими патріотами. Тоді наше місто відвідали популярні музиканти як гурт “Тінь Сонця”, бандурист Тарас Силенко та інші.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!