Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі судитимуть кримінального авторитета з Вірменії ФОТО

Кримінальний Кривий ріг

0
(0)

Незабаром у Кривому Розі судитимуть громадянина Вірменії, що встановив на території зони власні бандитські порядки. Про це розповідає Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на повідомлення пресслужби Дніпропетровської обласної прокуратури.

Зазначається, що до суду було направлено обвинувальний акт стосовно раніше засудженого за на довічне ув’язнення громадянина Вірменії, який встановив кримінальні порядки в Криворізькій установі відбування покарань. Слідчий відділ поліції надав прокуратурі всю доказову базу й обвинувачує раніше засудженого іноземця за частиною 2 статі 2551 кримінального кодексу України.

В Дніпропетровській обласній прокуратурі стверджують, що підсудний користуючись власним авторитетом встановив порядки в зоні, які суперечать законам України та правил в установі відбування покарань. Чоловік розподіляв надходження продуктів грошових коштів, тримав так званий “общак”, контролював оббіг незаконних наркотичних препаратів в закладі покарань.

Вас зацікавить новина: В Інгулецькому районі Кривого Рогу смертельне ДТП де УАЗ зіштовхнувся з Honda ФОТО

Як бачимо зі світлин, жив “зек” на широку ногу і користувався платними послугами побуту засуджених. Кримінальні авторитети за так званими “воровськими правилами” стоять в найвищій сходинці кримінальної ієрархії й за можливості встановлюють”чорний хід” – це коли правила діють не керівництва закладу покарань, а самих кримінальних авторитетів.

У Кривому Розі судитимуть кримінального авторитета з Вірменії ФОТО У Кривому Розі судитимуть кримінального авторитета з Вірменії ФОТО

 

У Кривому Розі судитимуть кримінального авторитета з Вірменії ФОТО У Кривому Розі судитимуть кримінального авторитета з Вірменії ФОТО

 

У Кривому Розі судитимуть кримінального авторитета з Вірменії ФОТО

Як вже на довічно засудженого вплине ще одна кримінальна справа на разі не відомо.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів