Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У кривому Розі судитимуть директора підприємства за крадіжку 1,7 мільйона гривень на ремонті басейну

Новини Кривого рогу

5
(1)

11-го липня стало відомо, що в Кривому Розі судитимуть за розкрадання державних коштів керівника приватного підприємства. Чоловіка звинувачують у навмисному привласненні 1.7 мільйонів гривень коштів держави.  Директор підприємства за звинуваченням прокуратури вкрав кошти на ремонті басейну ДЮСШ. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Прокуратура Дніпропетровської області опублікувала новину, що директора підрядної організації, яка здійснювала ремонт басейну — Звинувачують у привласненні державних коштів коштом завищеної ціни на водні фільтри. Прокуратура оцінює збитки, що нанесені державі Україна у розмірі 1,7 мільйона гривень.

За даними слідства, у 2018 році між комунальним закладом міста та підрядною організацією укладено договір щодо проведення капітального ремонту з технічного переоснащення системи водопідготовки басейну дитячо-юнацької спортивної школи міста Кривого Рогу, загальною вартістю понад 14 млн грн.

Встановлено, що службовець вніс до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості фактично виконаних робіт, а саме втричі штучно збільшив вартість фільтрів для води. Надалі зловмисник заволодів грошовими коштами, використовуючи доступ до банківських рахунків підрядної організації.

Проведеною в ході слідства експертизою встановлено, що внаслідок таких дій підозрюваного завдано понад 1,7 млн грн збитків державі.

Вас зацікавить новина: Про те, як на Криворіжжі забезпечуватимуть безпеку дітей у навчальних закладах розповів представник ДСНС

Під час досудового розслідування завдяки вжитим прокуратурою заходам забезпечено відшкодування даних збитків у повному обсязі шляхом накладення арешту на майно директора приватного підприємства. Про це на своєму сайті повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів