Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі Саксаганська райрада витратила понад 140 тисяч гривень на фото- та відеотехніку без торгів у воєнний час

Саксаганська районна у Кривому Розі рада

0
(0)

У грудні минулого року виконком Саксаганської райради уклав низку договорів на придбання фото- та відеотехніки, штативів, освітлення та інших засобів для створення студійних відеоматеріалів. За інформацією, отриманою з місцевого новинного порталу “СВОЇ Кривий Ріг”, витрати на цей продакшн сягнули 141 тисячу гривень. Усі угоди були укладені напряму, без проведення конкурентних торгів.

Підприємець Зубко Едуард Григорович, здійснюючи постачання для виконкому, реалізував різноманітну техніку, серед якої об’єктив для камери Sigma Art 18-35, відеокамера Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K, мікрофонна система Rode Wireless Go II та інші пристрої. Загальна вартість усіх товарів становить 141 тисячу гривень, а торги на ці покупки були оприлюднені на платформі «Прозорро».

Варто відзначити, що подібна техніка вже є у володінні комунального телеканалу «Рудана». Однак виконком Саксаганської райради вирішив не взяти її в оренду, а придбати власну техніку.

Також стало відомо, що чиновники замовили послуги ФОП Кушнаренко Тетяни Вячеславівни на суму 10 тисяч гривень для монтажу та налаштування відеокамери та світла для зйомок.

Зараз на сторінці виконкому Саксаганської райради в YouTube з’явилися студійні відео, зокрема інтерв’ю з головою району Василем Старовойтом та інші інтерв’ю під керівництвом головного спеціаліста відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю району Маріоли Акуліч. Варто відзначити, що Маріола Акуліч раніше працювала на «Першому Міському телеканалі».

Питання щодо можливих закордонних відряджень Маріоли Акуліч та голови району Василя Старовойта залишаються невідповідними. Інформаційний запит до Саксаганського райвиконкому на цю тему не отримав чіткої відповіді.

Редакція “СВОЇ Кривий Ріг” продовжить слідкувати за подальшим розвитком цієї історії та намагатиметься отримати відповіді на важливі питання щодо витрат бюджетних коштів і прозорості в укладанні договорів у владних структурах району.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів