Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі розробили потужний та недорогий дрон-камікадзе, який скоро може стати на озброєнні ЗСУ

Кривий Ріг винахідники

5
(1)

У Кривому Розі інженер з командою розробили дрон камікадзе, який невдовзі буде готовий для поставок ЗСУ. Безпілотник буде дешевше ніж іранські “Шахіди” та більш технологічні. Розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ. 

Інженер з Кривого Рогу розробив бойовий безпілотник камікадзе, призначений для знищення цілей ворога. Розробники дали назву своєму творінню “КОБРА”.

Сам безпілотник є дешевше ніж  іранський “Шахід” та має набагато кращі характеристики. Заявлено, що за 3 години такий безпілотник може розробити команда з 10 осіб.

Розробники переконують, що літні характеристики дрона самогубці краще ніж його іранський аналог. Загальна швидкість 150 кілометра на годину, а дальність польоту до 300 кілометрів. Загальна вага дрон-камікадзе 40 кілограмів, з них 15 кілограмів “корисне навантаження”.  Злітає такий літальний апарат на висоту до 5 кілометрів, що робить його збиття зі стрілкової зброї неможливим. Вартість такого безпілотника розробленого у Кривому Розі становить близько 2 тисяч доларів.

–  Триметровмий розмах крил, два метри довжина, 40 кілограм злітна вага. З якої 15 кілограм корисного навантаження. Їх потрібно багато, бо один літак – одна ціль. По різним напрямкам орієнтована потреба по ударним безпілотникам – це 10, 20, 40 тисяч, – розказав інженер-конструктор Віталій Бризгалов.

Команда винахідників такого “подарунку” для російських окупантів стверджує, що за добу може виробляти 5-7 штук дронів, а за місяць близько сотні.

Наразі літальний апарат, що дозволить низити русню, випробовується на полігоні де у співпраці з військовими розробники випробовують своє творіння.

Вас зацікавить новина: Сьогодні на Дніпропетровщині знову відключатимуть електроенергію

Пан Віталій окрім літального дрона камікадзе, що суттєво допоможе ЗСУ на фронті — розробляє гусеничного робота на дистанційному керуванню.

Повідомляється, що невдовзі запланована зустріч розробників дрона камікадзе “КОБРА” з представниками Міноборони.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів