Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі реконструюють підземний перехід на 95-му кварталі за 57,4 мільйона гривень

Новини Кривий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі планують капітальну реконструкцію підземного переходу на 95-му кварталі за 57,4 мільйона гривень. Про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Пропозицію про пошук підрядної організації вже розмістив Відділ Капітального будівництва Криворізької міської ради на порталі держзакупівель. Заплановано витратити на реконструкцію 57,4 мільйона гривень.

В планах Управління капітального будівництва Криворізької міськради повна заміна сходів переходу на 95-му кварталі у Кривому Розі. Крім цього буде демонтовано і замінено внутрішнє оздоблення стін. Замість старого мармуру буде встановлено керамограніт. Також буде змонтовано навісну стелю з сучасним led освітленням. Крім цього в переході з’явиться вбиральня та комора для охоронця.

Вперше на входах у головний підземний перехід буде встановлено двері на двостороннє відкриття та навіси, що захищатимуть від примх погоди так, як це було виконано в підземці на площі Визволення.

Обрати підрядну організацію, що здійснюватиме реконструкцію популярного підземного переходу на95-му Кварталі планують до 24-го січня поточного року. Здати підземний перехід після реконструкції в експлуатацію хочуть до  20-го грудня 2022-го року.

Вас зацікавить новина: Укрзалізниця планує відсудити в АрселорМіттал Кривий Ріг 5,7 мільйона гривень

За інформацією журналістів сайту Кривий Ріг ПОСТ під час реконструкції  підземки на 95-му Кварталі міста Кривий Ріг міська влада хоче зробити тимчасові наземні дорожні переходи. Як саме буде здійснюватись регулювання руху в такому випадку поки не відомо.

Також невідома для торговельних приміщень в переході по площі Горького. Наразі в міськвиконкомі про це не розповідають.

Зазначимо, що цю реконструкцію в планах міста Кривий Ріг було провести ще три роки назад у 2019-му році. Тоді навіть в міський бюджет закладались гроші на ремонт переходу, проте зробили тільки частковий ремонт аварійних сходів.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів