Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі пройшов круглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насиллю

Криворізький район

0
(0)

У Кривому Розі відбувся круглий стіл ініційований Криворізькою районною державною адміністрацією з питань протидії домашньому напливу. Форум пройшов за участю “безоплатної правової допомоги” профільних спеціалістів РДА та фахівців у цій сфері.

Такий круглий стіл за ініціативи Райдержадміністрації проходить не вперше. Криворізький район один з найкращих в Дніпропетровській області за розбудовою допомоги та інформуванню населення у проблемах з насильства в родинах. У форумі взяли участь заступник голови РДА Сергій Прохода, начальник служби у справах дітей РДА Віра Бутко, начальник управління соціального захисту населення РДА Валентина Гунько, профільні спеціалісти, а також заступники голів територіальних громад, освітяни району.

Важливою темою спікерів та обговорень було питання важливості створення соціально-психологічної реабілітації та допомоги жертвам насилля у сім’ях. Такі центри в ідеалі повинні бути створені в усіх громадах Криворізького району це підтримали усі учасники й запрошені представники громад на круглому столі.

Учасники зійшлись на думці й про важливість створення координаційної ради куди б увійшли профільні фахівці представники громад Криворізького району, аби ефективно реагувати на всі проблеми та злагоджено координувати роботу фахівців.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів