Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі пройде відкритий майстерклас з надання домедичної допомоги куди запрошують всіх бажаючих

Новини Кривого Рогу

3.3
(3)

У Кривому Розі відбудеться відкрите зайняття з надання домедичної допомоги, яке може відвідати кожен бажаючий. Захід відбудеться біля театру імені Тараса Шевченка 29-го липня о 15:00. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Криворіжжі відбудеться вчасно. Про це розповів начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Як повідомляє старший викладач кафедри спецдисциплін та професійної підготовки Донецького державного університету внутрішніх справ Микола Єрошкін, на майстеркласі надання первинної домедичної допомоги присутні зможуть на спеціальному манекені відпрацювати проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР). Окрім цього Микола Єрошкін дасть знання й практичні навики по накладанню турнікета на поранену частину тіла.

Організатори вважають, що подібні знання у період повномасштабної війни можуть знадобитись будь-якій людині й можливо врятувати життя.

Крім інформативної місії під час проведення майстеркласу надання домедичної допомоги у місті Кривий Ріг о 15:00 29-го липня в центрі міста на Проспекті Поштовий — організатори планують зібрати кошти для закупівлі. медичних турнікетів для бійців ЗСУ  на південному напрямку, які захищають Криворіжжя від російської свинособаки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів