Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

На Криворіжжі представили нового очільника комісаріату Дніпопетровської області

Новини Дніпропетровщини

5
(2)

Криворізька районна військова адміністрація під керівництвом Євгена Ситниченка відзначила важливу подію сьогодні, представивши нового військового комісара для Дніпропетровщини. Подія відбулася за участі представників правоохоронних органів, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, прокуратури та інших силових структур, а також очільників громад Криворізького району.

На церемонії був представлений полковник Олексій Дубовик, який став новим начальником Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Разом із заступником начальника, який обіймає посаду начальника сектору мобілізаційно-оборонної роботи обласного ТЦК та СП, Сергієм Маркіним, вони провели робочу нараду. Про це повідомили у пресслужбі Криворізької РВА.

Нарада була спрямована на обговорення ключових питань щодо мобілізаційних заходів та вимог, пов’язаних із комплектуванням військових частин. Кожен учасник наради отримав вичерпні відповіді та інформацію стосовно ходу проведення мобілізаційних заходів.

Серед основних напрямків роботи нового начальника Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Олексія Дубовика, важливе значення має якісне комплектування військових частин. Також він підкреслив важливість підтримки ветеранів військової служби, пенсіонерів та родин загиблих або полонених оборонців, ініціюючи програми та заходи для надання допомоги цим категоріям громадян.

На Криворіжжі  представили нового очільника комісаріату Дніпопетровської області

Щодо ситуації у Криворізькому районі включно з містом Кривий Ріг, нараду доповіли начальник Криворізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Олександр Губаренко, та керівники районних у місті ТЦК. Обговорені були заходи щодо поліпшення мобілізаційних процесів та забезпечення ефективної підтримки військових та їхніх сімей у цьому регіоні.

Призначення нового військового комісара для Дніпропетровщини є важливим кроком у підвищенні ефективності мобілізаційних заходів та наданні підтримки військовослужбовцям та ветеранам. Криворізька районна військова адміністрація виражає надію, що співпраця з новим керівником сприятиме зміцненню обороноздатності регіону та допоможе вирішити актуальні завдання на шляху до миру та стабільності.
На представленні та робочій нараді про кадрові зміни не йшлось. Новий очільник відомства вислуха звіти підлеглих та відповів на питання, які виникали у колег.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів