Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі помітили отруйного скорпіона (ВІДЕО)

Події Кривий Ріг

5
(1)

У Кривому Розі в Тернівському районі на 17-му кварталі неподалік 8- міської дитячої лікарні місцеві мешканці помітили скорпіона.Першими про це повідомили в одному з телеграм каналів міста.

Житель Кривого рогу помітив небезпечного членистоногого скорпіона біля 8-ї міської лікарні. Очевидець встиг зазнати це на відео і відправити в один з пабліків в telegram.

Відзначимо, що скорпіони для Кривого Рогу це незвичайна подія, самі членистоногі в наших широтах не водяться. Можна припустити що павукоподібний членистоногий втік у когось з акваріума місцевого жителя. Самі скорпіони налічують більше як 1200 видів, проте з них отруйних усього 50. Самі тварини самостійно не нападають на людей, тільки у крайніх випадках.

Побачивши таку екзотичну тварину не варто лізти до неї, а краще викликати рятувальників  101 аби ті нейтралізували небезпечну тварину від людей.

Скорпіон зможе дити у Кривому Розі доти, доки у нас діє аномальна спека, адже ці тварини живуть у тропічному та субтропічні клімати. Багато вчених говорять про зміну клімату в наших широтах. То ж не виключено що такі тварини скоро можуть бути нормою для нашої країни. Проте поки скорпіони у Кривому Розі це дивина.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів