Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі померло немовля через картоплю на грибному бульйоні, що приготувала його матір

Трагедія Кривий Ріг

5
(1)

У місті Кривий Ріг сталася жахлива трагедія, яка вразила всю громаду. 23 листопада цього року жінка нагодувала свого сина, якого народила у 2023 році, картоплею, відвареною на грибному бульйоні. Ця необережність призвела до тяжких наслідків, адже хлопчика доставили до лікарні та попередньо діагностували інвагінацію кишківника.Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ по данним Криворізької поліції.

На жаль, не зважаючи на негайну медичну допомогу, врятувати малюка не вдалося. Він помер 26 листопада у реанімації, підтвердили в пресслужбі поліції Кривого Рогу. Цей випадок є нагадуванням про важливість обережності та дотримання правил харчування, особливо щодо дітей.

За інформацією держпродспоживслужби, дітям до 14-16 років вживати гриби категорично заборонено. Гриби є важкою для шлунку їжею, і система травлення дітей перебудовується лише після досягнення 18-річного віку.

У Кривому Розі померло немовля через картоплю на грибному бульйоні, що приготувала його матір

Поліція розпочала розслідування цієї трагедії, і зазначається, що можуть бути порушені правила безпеки та відповідальності щодо харчування дитини. Відповідальність за такі випадки може стягуватися на батьків чи опікунів.

Держпродспоживслужба також наголошує на важливості відповідального підходу до вибору їжі для дітей та використанні тільки безпечних продуктів. Здоров’я та безпека дітей повинні бути на першому місці у сімейному вихованні.

Ця трагедія нагадує про необхідність посилення інформаційної роботи з батьками та громадськістю щодо правильного харчування дітей та уникнення подібних нещасних випадків.

Читайте також: Пожежа у житловому будинку в Тернівському районі Кривого Рогу

Раніше, подібні випадки отруєнь грибами траплялися і в інших регіонах. Недавно медики Дніпра прооперували немовля, в грудній порожнині якого застрягла частина шлунку. Також у Дніпропетровській області зареєстровано випадки отруєнь дітей грибами, що підкреслює актуальність проблеми та потребу у посиленні контролю за безпечністю харчування дітей.

Інформатор буде слідкувати за розслідуванням та надавати подальші звіти про події в Кривому Розі. У цей важкий час наші думки спрямовані на родину покійного хлопчика, і ми висловлюємо їм щирі співчуття.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів