Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі коштом області реконструюють ДЮСШ №2

Новини Дніпропетровської області

5
(1)

Нещодавно  на порталі державних закупівель “Прозоро” з’явилась інформація про наміри реконструювати у місті Кривий Ріг ДЮСШ №2 за програмою президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Дитячо-юнацька спортивна школа №2 знаходиться в Інгулецькому районі неподалік парку Південний ГЗК. Вона відома своїми досягненнями у бойових видах спорту. Вихованці ДЮСШ№2 відомі своїми досягненнями на міжнародних змаганнях, як на світових, так і на Європейських першостях.

Замовником робіт по реконструкції ДЮСШ “2 виступає Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Учт ого планується вкластись у суму 75.794 мільйони гривень. Реконструкцію спортивного комплексу на Північному ГЗК  планують завершити до 30 грудня 2023 року. Про заплановану дату початку робіт інформації немає.

Наразі на платформі закупівель “прозоро” йде збір учасників, що бажають взяти участь у тендері. Реєстрація заявок триватиме до 21-го лютого. Визначатимуть переможця торгів вже 22-го лютого.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів