Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі ГМ “ОПОРА” зібрала політиків і громадських діячів аби обговорити проблему підкупу громадян у виборчий період

Новини Кривого Рогу

5
(1)

16-го грудня у Кривому Розі Громадська мережа “ОПОРА” провела захід для представників депутатського корпусу та громадських організацій Криворізького району. На зустрічі присутні обговорили тему “підкуп виборців” та  обговорили методам запобігання цього негативного явища. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Зустріч відбулась в конференцзалі гот елю “Аврора” в Металургійному районі Кривого Рогу. На зустрічі були присутні як депутати Криворізької міської та районних рад, так і депутати об’єднаних територіальних громад Криворізького району. Також на заході були запрошені представники громадських організацій.

На початку присутні заслухали звіт представника ГМ “Опора” Наталію Сільтєєвау, яка озвучила статистику проведеного опитування респондентів, які  говорили про підкуп виборця. Саме опитування проходило за сприяння міжнародної організації USID.

Згідно з результатами дослідження свою прихильність продати голоси виразили забезпечені люди й молодь. Старше покоління і більш бідні люди висловили менший відсоток згоди на продаж свого голосую. Ці показники і стали палкою темою для обговорення.У Кривому Розі ГМ

Після озвучених цифр присутні висловлювали свої думки з приводу того, як можна запобігти ганебному явищу підкупу виборців. Всі зійшлись на думці про необхідність поведення просвітницької роботи з акцентом на молодь.

Вас зацікавить новина: У Кривому Розі відбулось виїзне засідання з протидії поширенню наркоманії серед неповнолітніх у Дніпропетровській області

Загалом зустріч відбулась доволі жвавою, кожен з присутніх намагався виступити зі своїми думками. Тому модератор Наталя чітко слідкувала за регламентом виступу політиків та громадських діячів Криворіжжя.

У Кривому Розі ГМ

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів