Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі двох дітей покусали домашні собаки

Новини Кривий Ріг

4
(3)

У Кривому Розі домашні собаки покусали двох дітей, викликаючи бригади екстреної допомоги на допомогу пораненим. Обидва інциденти стали причиною серйозних стурбовань серед місцевих мешканців і медичного персоналу.

Перший інцидент трапився 2 вересня, коли 12-річний хлопчик грався на подвір’ї свого будинку. Під час гри м’яч опинився поруч із собакою, яка була прип’ята до ланцюга. Втім, відразу після наближення хлопчика до тварини, собака загарчала та напала на нього, вкусивши його за ногу. Важливо відзначити, що ця собака не була щеплена.

Медикиня Марія Полян, яка займалася лікуванням постраждалого хлопчика, розповіла в мережі про цей прикрий інцидент. “Тварина не мала жодних щеплень, і в результаті атаки хлопчика отримала укус на гомілці. Ми госпіталізували хлопця до профільного дитячого відділення криворізької лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу”, – розповіла пані Марія.

Другий схожий випадок стався 5 вересня, коли 6-річну дівчинку раптово напала домашня німецька вівчарка. У цьому випадку тварина покусала дитину за голову, ліве плече та спину. Рани виявилися досить глибокими, і малечу також було госпіталізовано для стаціонарного лікування.

Медики закликають всіх батьків і власників домашніх тварин бути особливо уважними та відповідальними. “Дітям бажаємо скорішого одужання! А власникам домашніх тварин хочемо нагадати: не ігноруйте профілактичні щеплення ваших улюбленців та стежте за поведінкою домашніх тварин, щоб не припуститися трагічних наслідків”, – закликала медикиня Марія Полян. Населення Кривого Рогу піднімає питання про необхідність більшої уваги до дотримання правил та безпеки при утриманні домашніх тварин, щоб уникнути подібних неприємностей у майбутньому.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!