Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі чоловік придбав будинок і виявив небезпечний скарб (ВІДЕО)

Довгинцівський район Кривий Ріг

3
(2)

22-го червня на території приватної садибної ділянки у Довгинцівському районі Кривого Рогу господар виявив застарілий боєприпас часів другої світової війни та звернувся до рятувальників. У результаті обстеження був виявлений “небезпечний скарб”.

До роботи були залучені експерти вибухотехніки та сапери Криворізької ДСНС. Які виявили ряд застарілих боєприпасів. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ДСНС.

Знахідки ідентифіковано, як застарілі гранати у кількості 2 одиниці, АС-72 та АС-76 у кількості 12 одиниць.

У Кривому Розі чоловік придбав будинок і виявив небезпечний скарб (ВІДЕО)В ході обстеження небезпечних знахідок вибухотехніки знаходили вибухівку під фундаментом. 23-го червня роботи по знаходженню старої вибухівки під будинком тривають. Залучено спеціальну техніку.

У Кривому Розі чоловік придбав будинок і виявив небезпечний скарб (ВІДЕО)Старі боєприпаси виявили на подвір’ї у чоловіка який ще місяць тому придбав будинок і робить в ньому ремонт, про такий “скарб” і не здогадувався. Наскільки робота вибухотехніків завдасть збитків господарю не відомо.

Знайдені 22-го червня боєприпаси були знищені сьогодні на полігоні о 17:00. Чи будуть ще небезпечні знахідки редакція Кривий Ріг Пост повідомить у наступних публікаціях.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів