Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі черговий “новенький” трамвай зійшов з колії 📷

Новини Кривого Рогу

5
(2)

Сьогодні 18-го червня в Кривому Розі у Металургійному районі вранці між зупинками Червона та “Третя дільниця” міський трамвай зійшов з колії. Ексклюзивно з місця події кореспондент сайту новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Близько 6:30 ранку трамвай під номером маршруту 27 рухався збоку “Економічного університету” в сторону Червоної”, проїхавши зупинку “Міська лікарня №2” електротранспорт почав повертати на право, майже по середині маневру передні колеса трамваю зіскочили з колії й транспорт зупинився. Одразу водій прийняв рішення висадити пасажирів. На місце прибула аварійно-ремонтна бригада, яка й почала виправляти ситуацію в яку потрапив Криворізький трамвай.

Наступні за ним трамваї рухалися до “Цементного заводу” де розвертались й рухались в протилежну сторону по маршруту.

Вас точно зацікавить гаряча новина: На Криворіжжі будується новий водний канал: Питної води для населення залишилось на 1,5 місяця

Зазначимо, що за нашими данними нещодавно на тому відрізку колій електротранспорту проводились технічні роботи.. Чи повпливало це на сходження електротранспорту з колії не відомо. Також зазначимо, що трамвай, який потрапив у “неприємну ситуацію” був відносно новим – відновленим, яким так пишалась міська влада Кривого Рогу.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів