Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі через асфальтні роботи на привокзальній площі тимчасово зміниться рух тролейбусів №20, №21 та №22

Розклад руху тролейбусів у Кривому Розі

0
(0)

З 21 по 25 жовтня у місті Кривому Розі буде тимчасово обмежено рух тролейбусів №20, №21 та №22 через роботи з укладки асфальту в районі привокзальної площі станції “Кривий Ріг – Головний.” Ця тимчасова зміна буде діяти протягом дня, з 7:00 до 23:00.

Інформацію про це оприлюднило Комунальне Підприємство “Міський тролейбус.”

Для тролейбусу №20 буде змінено маршрут руху, який включатиме площу Визволення та Дніпровське шосе. Тролейбус №21 буде рухатися від станції “Кривий Ріг – Головний” до Дніпровського шосе. Протягом цього періоду також тимчасово зміниться кінцева зупинка автобуса №8, яка буде розташована на вулиці Магістральній. Початкова точка відправлення автобуса №8 в напрямку площі Толстого буде розташована на зупинці “Ринок Довгинцево.”

Важливо відзначити, що міські автобусні маршрути, які обслуговуються приватними перевізниками, та трамвайні маршрути будуть працювати в штатному режимі. Пасажири автобусів зможуть відправлятися з пакувального майданчика, розташованого біля станції “Кривий Ріг-Головний.”

Ця тимчасова зміна маршруту пов’язана із проведенням робіт з асфальтування та покращення дорожнього покриття в районі привокзальної площі станції “Кривий Ріг – Головний.” Місцеві владні органи рекомендують мешканцям та пасажирам дотримуватися інструкцій та шукати альтернативні маршрути під час вказаного періоду.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів