Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі благодійники Червоного хреста видають корм для тварин

Новини КРивий Ріг

4
(1)

У місті Кривий Ріг, де триває активна підтримка та допомога переселенцям, з’явилася нова ініціатива, яка спрямована на підтримку не лише людей, але і їхніх вірних чотирилапих друзів. Криворізька організація Товариства Червоного Хреста України розпочала видачу безплатний корму для домашніх улюбленців внутрішньопереміщених осіб. Всі деталі повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ”.

Як зазначено на офіційній сторінці організації, видача корму проводиться щоп’ятниці в офісі організації. Ініціатива з’явилася як реакція на потребу надати підтримку не лише переселенцям, а й їхнім пушистим співмешканцям у важкий період переосмислення та адаптації.

Представники Товариства Червоного Хреста наголосили, що в умовах складних випробувань загальна увага зазвичай зосереджується на людських потребах, але важливо не забувати і про тварин, які теж переживають стрес та незручності в умовах переміщення.

“Наша окрема увага добробуту чотирилапих друзів внутрішньопереміщених осіб. У період складних випробувань вся увага зазвичай спрямовується на людські проблеми, виживання та відновлення. Проте необхідно пам’ятати про наших вірних чотирилапих друзів, які також переживають стрес”, — підкреслено у повідомленні.

Ця ініціатива стала додатковою підтримкою для переселенців у місті. Відповідно до даних Криворізької організації Товариства Червоного Хреста, вже багато сімей, які опинилися в новому місці проживання через складну ситуацію в країні, скористалися можливістю отримати необхідний корм для своїх домашніх улюбленців.

Ініціатива з видачі корму для тварин показує, що у важкі часи спільнота виявляє здатність підтримувати одне одного та піклуватися про всіх членів своєї родини – незалежно від кількості ніг чи лап.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!