Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Криворізькому районі стався прорив дамби й брудна технічна вода потрапила в ґрунт сільськогосподарських земель ФОТО

Новини Кривий Ріг

0
(0)

Екологічна катастрофа сталась у Криворізькому районі на території підприємства “АрселорМіттал Кривий Ріг”. В результаті прориву технічної дамби виник витік понад 80 кубічних метрів технічної води. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Прорив дамби водойми з технічною водою виник неподалік села Миролюбівка Гречаноподівської громади. У результаті  події в ґрунт потрапило багато отруйної для людини води.

Вода з технічної водойми через прорив дамби, яка належить промисловому гіганту “АрселорМіттал Кривий Ріг”, потрапила в технічні вмістилище №1 та №2 й у трубопровід.

Державна екологічна інспекція сьогодні виявила витік забрудненої технічної води на ділянках сільськогосподарського призначення, яка розташовується на території Гречаноподівської громади Криворізького району.

 

«Інспектори здійснили відбір проб ґрунтів для лабораторного дослідження. У разі підтвердження факту забруднення земель ДЕІ здійснить розрахунок збитків. Обставини та причини цієї аварійної ситуації наразі встановлюються комісією Держпраці. Відповідальних осіб притягнули до адміністративної відповідальності», – повідомляють у Держекоінспекції.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!