Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі вилікувалось від коронавірусу більш ніж захворіло у майже в 5 разів

Кривий Ріг ПАНДЕМІЙНИЙ

5
(1)

У Кривому Розі за минулу добу станом на ранок 25-го грудня виявлено 12 нових випадки коронавірусної хвороби covid-19. Одужало в 4 оази більше. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на данні протиепідеміологічного штабу міста.

За минулу добу позитивна динаміка спостерігається в лікарнях Кривого Рогу по статистиці одужалий в порівнянню з новими випадками коронавірусної інфекції в нашому місті.За останню добу станом на сьогоднішній ранок одужало 54 пацієнти, а захворіло лише 12. Померло від ускладнень covid-19 5 пацієнтів.

Вас точно зацікавить гаряча новина: У Кривому Розі магазин солодощів КАРАМЕЛЬКА продає заборонену продукцію з Росії

Всього в лікарнях Кривого Рогу знаходиться 785 пацієнти з них 68 мешканці Криворізького району. Загалом за весь час пандемії у Кривому Розі побороло коронавірус 38 387 особи, не змогли впоратись з інфекцією і загинуло 2 185 громадянина.

Наразі У Кривому Розі вдалося вийти на показники за новими випадками хвороби на коронавірус на показники кінця літа 2021-го року.

Вам буде цікаво: У Криворізькому районі стався прорив дамби й брудна технічна вода потрапила в ґрунт сільськогосподарських земель ФОТО

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів