Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі трамвай без гальм на швидкості чудом не з’їхав з колії та не вчинив автотрощу

Новини Кривий Ріг

4
(4)

28-го грудня у Кривому Розі за словами свідків у трамвая відмовили гальма і тільки чудом транспортний засіб не зійшов з колії. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на свідка події Ольгу Богун.

Трамвай марки КТМ старого зразка рухався зі сторони університету (Наргоспу) в бік стадіону “Металург” та Соцміста. На спуску водійка зрозуміла, що гальма у трамвая зламалися і вона не може контролювати швидкість і закричала пасажирам аби ті тримались.

На швидкості комунальний транспортний засіб з’їхав з гори та доїхав до перехрестя відомого як “Стріла” де успішно зупинився трохи далі проїхавши зупинку. Ольга Богун повідомляє, що дивом трамвай не зіштовхнувся з автомобілями, які здійснювали поворот.

Нагадаємо, що на 80% відсотків рухомий склад КП “Криворізький трамвай” вже зносився і кожна поїздка такого транспорту — це лотерея. Кривий Ріг очікує закупівлю нових трамваїв обіцяну кабміном та закупку рухомого складу колійного транспорту обіцяну міською владою за кредитні кошти. Про що раніше повідомляв наш сайт новин

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів