Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі поліція припинила діяльність мінізаводу з виготовлення фальсифікованого пального

Новини Кривого Рогу

5
(2)

У Кривому Розі поліція прийняла діяльність  нелегального заводу з виготовлення палива. Підприємці реалізовували низькоякісну продукцію в мережах місцевих АЗС. Крім того, реалізували фальсифікат шляхом укладання угод за результатами конкурсних торгів із державними підприємствами регіону Про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на пресслужбу Національної поліції України.

Повноцінний мінізавод на території Кривого Рогу організували місцеві мешканці, як встановила поліція, й збували свою продукцію на автозаправках та на майданчиках держзакупівель. Правоохоронці виявили, що всі гроші йшли поза податковою і з них не платились навіть податки.

У Кривому Розі поліція припинила діяльність мінізаводу з виготовлення фальсифікованого пального Загалом було проведено 14 обшуків в помешканнях причасних до виготовлення фальсифікованого палива громадян та на підприємстві. Правоохоронці вилучили 129 тисяч літрів низькоякісного фальсифікованого палива різних марок. За оцінками фахівців правоохоронці вилучили палива на 3,5 мільйона гривень

Слідство встановило, що закуповували сировину, горе-підприємці, в Івано-Франківську та за допомоги різних присадок вдавалось здобути низькоякісне паливо різних марок.

У Кривому Розі поліція припинила діяльність мінізаводу з виготовлення фальсифікованого пального

Вас точно зацікавить: Кривий Ріг не може зупинити рух вантажівок по місту через що виникають проблеми на дорогах — Олександр Катриченко ВІДЕО

Поліція звітує також, що їм вдалось розірвати договір між постачальниками нелегального палива та державним підприємством на суму 25 мільйонів гривень.

Наразі справа направлена до суду й долею власників мінізаводу в Кривому Розі опікуватиметься суд.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів