Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кривому Розі магазин солодощів КАРАМЕЛЬКА продає заборонену продукцію з Росії

НОвини Кривий Ріг

4.2
(5)

Мережа магазинів солодощів і кави “Карамелька” у Кривому Розі налічує 7 штук. Не дивлячись на пряму заборону реалізації кондитерських виробів з країни агресора  в “Карамельці” продовжують реалізовувати товар з Росії.

Український уряд прийняв постанову про заборону продажу російських товарів на територію України, ще у 2015-му році, як відповідь на заборону Росії ввозити українські товари сільськогосподарського призначення на свою територій. Про це йдеться в  постанові Кабінету міністрів України від 30 грудня 2015 р. N 1147.

Покупці магазинів “Карамелька” у Кривому Розі можуть вільно придбати цукерки російського виробництва. Проте не відомо як, ці солодкі вироби потрапляють до прилавків магазинів.

Як приклад ми придбали жменьку цукерок виробництва Росії й нам їх офіційно пробили в товарному чеку. Що підтверджує факт їх наявності та реалізації офіційно.

У Кривому Розі магазин солодощів КАРАМЕЛЬКА  продає заборонену продукцію з Росії

Наразі єдиний шлях потрапляння цукерок з країни агресора — це контрабанда. Наразі нашому сайту новин Кривий Ріг ПОСТ не відомі факти штрафування поліцією власників торгової мережі “Карамелька” у Кривому Розі.

У Кривому Розі магазин солодощів КАРАМЕЛЬКА  продає заборонену продукцію з РосіїЗа реалізацію таких товарів передбачена відповідальність адміністративного плану, в разі доведення причетності власників до контрабанди — це кримінальна відповідальність.

На час виходу публікації редакції сайту новин Кривий Ріг ПОСТ не вдалось дізнатись позицію власника.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.2

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів