Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У Кам’янці Апостолівської ОТГ місцеві мешканці вимагають зміни старости та розв’язання нагальних проблем по медицині та землі ВІДЕО

Новини Апостолівської громади

4
(13)

Нещодавно у селі Кам’янка відбулась зустріч мешканців з представниками влади Апостолівської громади на яку завітав представник Криворізької районної військової адміністрації. Місцеві жителі поділились нагальними проблемами, що за їх думкою варто вирішити в першу чергу. Детально про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Зустріч мешканців села Кам’янка Апостолівської громади відбувалась у сільському клубі.  На зустріч приїхала в. о. міського голови, секретар міської ради Леся Міхно депутати та новообраний перший заступник. Також були присутні депутати та заступник начальника Криворізької РВА Сергій Прохода.

Мешканці Кам’янки підіймали питання по розораному старому кладовищі козаків, необхідності мати в селі медика лаборанта, земельним питанням. Місцеві мешканці скаржились на те, що багато мешканців зокрема й учасники бойових дій не можуть отримати законним шляхом земельні питання, які за їх думкою були вкрадені. Окрім цього скаржились місцеві жителі за те, що у них забрали з “Комунхозу” трактор, який допомогав у доброустрій села Кам’янка Апостолівської громади.

Одне з вагомих питань, що озвучили присутні — це нібито бездіяльність старости, яка прикріплена до ряду сіл. На що в. о. міського голови запропонувала людям обрати людину, яку б вони хотіли бачити представником інтересів як старости.

Більше деталей у відео сюжеті зустрічі мешканців села Кам’янка Апостолівської ОТГ з представниками міської ради та Криворізької РВА.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!