Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

У ДТЕК Дніпропетровської області розповіли чому існують такі графіки відключень електроенергії

Енергопостачання

5
(1)

ДТЕК Дніпропетровської області прокоментував графіки відключення світла. У компанії говорять, що змушені обмежувати електропостачання навіть великим підприємствам. Це пов’язано з малими лімітами використання електроенергії для нашого регіону, що сформував Укренерго. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Дізнатися графіки відключення світла можна  на сайті “yasno”.

Наразі енергетики повідомляють, що  ліміти використання електроенергії занадто низькі вони покривають 50% від потреб Дніпропетровської області.

27% від половини виділеного ліміту йде на підтримку діяльності критичної інфраструктури.11% йде на підтримку виробництва, що не можуть зупинити свої потужності. На потреби населення та малого й середнього бізнесу лишається близько 15%.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

У зв’язку з цим ДТЕК Дніпропетровські електромережі змушений запровадити графіки відключення енергопостачання 4 через 5. Всі графіки доступні за посиланням вище по тексту.

Також енергетики говорять, що ситуація з постачанням електроенергії стала критичною після ракетних атак Російською федерацією 14-го січня.

За інформацією нашого сайту новин Кривий Ріг ПОСТ. Підприємства металургійної галузі змушені по можливості припиняти свою діяльність на певних відрізках виробництва аби влізти у ліміти постачання електрики.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!